Deniz Bosch Diesel Center Hakkında

İzmit Kocaeli Deniz Dizel Bosch Servis, yaptığı bütün çalışma ve işlemlerde uzman kadrosuna güvenmektedir. Teknik ekiplerimizin çok başarılı ve becerikli çalışmaları, dizel motorlar ve onların yakıt sistemleri konusunda her türlü hizmetin başarılı bir şekilde sonuca ulaşmasını sağlamıştır. Üstün Alman teknolojisini kendine rehber edinmiş ve Bosch dizel teknolojisini başarılı şekilde kullanmış olan servisimiz, araçlarınızın artan performansının devamını sağlamıştır.

Müşteri güveni ve memnuniyeti servis olarak bizim için temel konular arasında yer almaktadır. Karmaşık gibi görünen sorunları daha sade hale getirmek ve çözüm ulaştırmak her zaman üzerinde durduğumuz konular arasında yer almaktadır. Maliyetleri düşürüp ekonomik bir hizmet sunan servisimize her zaman güvenebilirsiniz.

Teknik servisimiz çok deneyimli donanımlı ve bir o kadar da avantajlı yapıya sahiptir. Ergonomik çalışma avantajı sağlayan servisimiz, tüm sorunların çözümü konusunda kolaylıklar sağlamaya devam etmiştir. Makul fiyatlarla kaliteli bir hizmet arıyorsanız, bize hemen başvurabilir dikkatle hazırladığımız çözümlerden yardım alabilirsiniz. Kuruluşumuzdan bugüne kadar geçtiğimiz tüm aşamalarda, müşterilerimiz için elimizden gelen gayreti ortaya koymuş durumdayız. Dizel motora sahip iş makineleri ve çok farklı araçlar konusunda, her zaman gelişime açık çalışmalarımız dikkat çekmektedir. Kendini yenileyen ekiplerimiz ve uzman kadrosunu daha geniş hale getiren servisimiz, ihtiyaçlarınızı karşılamak için gerekli adımları zamanında atmaya devam etmektedir.

Taşımacılık, inşaat, madencilik, enerji, tarım, otomotiv ve denizcilik sektörüne kullanılan her bir araç ve makine için güvenilir hizmetlerimiz karşınıza gelmektedir. Çok geniş bir sektör altyapısında kullanılan dizel araçlar için performans yükselten çözümlerle hizmetlerimiz devam etmektedir.

Misyonumuz

Bosch markasının hizmet kalitesi konusunda servisimize yüklemiş olduğu sorumluluklar, her dönemde belirgin ve ayrıcalıklı olarak karşımıza gelmektedir. Bizi tercih ettiğiniz zaman hiçbir dönemde pişmanlık duymazsınız. Geçmişten bugüne marka değerimizi koruyarak hareket edip, ihtiyaçlarınızı karşılamak için yoğun çaba içerisinde olduğumuzu her zaman gösteririz. İleri hedef koymak ve bu hedeflere ulaşmak için geçmiş dönemlerde çok önemli çalışmalar yapmış durumdayız.

Vizyonumuz

Geçmişte yaptığımız örnek çalışmalar gelecekte neler yapabileceğimizin adeta teminatı olmuştur. Yerinde hiç saymayan ve sürekli gelişen bir marka olarak hizmet kalitemizde artışlara şahitlik edeceksiniz. Her dönemde yeni çalışma gelişimi ile elimizde bulunan takım ve teknolojileri ileri taşımaya devam edeceğiz. Şu an için en üst seviyede ve yeterli görünen ekip kalitemizi ise zaman uygun ve gelişime açık tutmaya devam edeceğiz. Geçmişte ve bugün olduğu gibi, yarın da bizden memnun olan müşterilerimizin sayısını artırmak üzere çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Hemen Ara Yol Tarifi
X